• יוסי איינהורן

נס חג החנוכה ומגדל המגורים שלכם

היכנסו לקבוצת הווטסאפ שאלו שאלות וקבלו תשובות בנוגע לתחזוקה וניהול מגדלי מגורים ומבנים

אנחנו קרבים עכשיו לחג החנוכה חג הניסים וחג האורות, ראו, בית המקדש חרב פעמיים ומה שמעניין יותר שהוא נחרב בעיקר עקב סכסוכי שכנים ומחלוקות בעם בין תפיסות שונות שכול אחד מהם אמר בגדול רק דעתי נחשבת. כמו חורבן בית המקדש גם מגדל המגורים שלכם יכול להינזק קשות או חלילה להיהרס עד למצב שיהיה בניין מסוכן אם לא תגיעו להסכמות, שיתופי פעולה וחמלה.

פח השמן שלכם הוא גם תשלום תקין של מיסי הניהול והתחזוקה כדי שהוועד יוכל לנהל בצורה תקינה את מגדל המגורים ויגרום לו להיות מואר ונעים למגורים.

התווכחו על נושאים שונים בניהול הבניין מתוך כבוד הדדי והקשבה אחד לשני, בארץ ישנם הרבה מבנים מוזנחים שלא מתוחזקים ולא מנוהלים כראוי עקב ויכוחים מיותרים בין הדיירים שגורמים לנזקים בלתי הפיכים למבנה ולא רק שאתם מאבדים את הבניין, באותה נשימה אתם גם מאבדים את הנכס שלכם ולא משנה כמה תשקיעו בבית הפרטי שלכם הנזקים בבניין ישפיעו על כולכם.

אז השנה הבטיחו לעצמכם לשתף פעולה אחד עם השני לשמר את מצב המבנה המשותף שלכם ואל תיתנו לו להתדרדר, הדליקו נרות של אור ותקווה בתוך הבניין.

אבל בזה לא די, פעם גרנו בבתים ובשכונות צמודי קרקע או בשתי קומות והיכרנו כמעט את כול דיירי הרחוב אחד לאחד, כיום אנחנו גרים במגדלי מגורים לגובה ולא מכירים את רוב הדיירים במגדל, בהרבה מקרים אנחנו לא מכירים את האדם שעומד לציידנו במעלית או ניכנס אחרינו או לפנינו ללובי הבניין, ניראה לכם תקין?!

לכן השנה תיזמו אפשרויות מפגש שבהם תכירו אחד את השני, תדליקו נרות חנוכה במשותף בלובי הבניין, תחלקו סופגניות, ותשמחו שאתם בבניין שמח, מתוחזק ומנוהל היטב. אני יודע שלא ניתן לבצע השנה מפגשים המוניים והתקהלויות אבל אתם יכולים לקבוע שעה מסוימת כול יום בו תדליקו נרות חנוכה ואפשר לעשות זאת באמצעות הזום ולשתף את כול דיירי הבניין. פח השמן הוא המחשבות שלכם אם תחשבו שיתופיות ועזרה הדדית הוא יהיה מלא ואם תחשבו על כעסים ומריבות ולא תכבדו אחד את השני הוא יהיה ריק, אל תפספסו את זה כדי שתוכלו להאיר את הבניין שלכם באור נרות החנוכה כול השנה, האור הוא השמחה שבלב כול אחד ואחד מכם על כך שהתמזל מזלו והוא גר בבניין מואר.


היכנסו לקבוצת הווטסאפ שאלו שאלות וקבלו תשובות בנוגע לתחזוקה וניהול מגדלי מגורים ומבנים

70 צפיות0 תגובות

פוסטים אחרונים

הצג הכול

טעינת רכבים חשמליים והיברידיים במבנים משותפים

אז בכול העולם מדברים על ההתחממות הגלובלית ואחד הפתרונות החלקיים שמציעים הוא שימוש ברכבים חשמליים והיברידיים נטענים. אני לא בטוח שזה יפתור את כול בעיות העולם אבל זה יתרום את חלקו היחסי במלחמה ובדרך גם

הפסקת החשמל באולם גן נר

לפני מספר ימים ארעה הפסקת חשמל באולם הכדורסל בגן נר, אני לא נכנס לכול נושא הכדורסל היות וזה לא העניין. אני רוצה להתייחס לנושא התחזוקה של מבנים בכלל וזה בהמשך להתייחסותי לאירוע במירון ולקריסת הטריבונות

מגדלי מגורים בשעת חירום

בתחילה אני רוצה להביע תנחומים למשפחות ההרוגים במלחמה שנקרתה עלינו לעט זו והחלמה מהירה לכול הפצועים. מגדלי מגורים ומגדלים בפרט הם מטרה לארגוני הטרור אם זה חמס מדרום ואם זה חיזבאללה בצפון ומה שאנחנו חוו